Skip links

Atık Su Arıtma Atık Su Arıtma

HİZMETLERİMİZ

Günümüzde her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte insan hayatı da daha kolay bir hale gelmiştir. Ancak ne yazık ki doğal kaynaklarımız bilinçsiz bir şekilde tüketilmektedir. Herkes için son derece önemli olan doğal kaynakların uygun bir şekilde kullanılması ve kirlenmesini önlemek gerekir. Pekcan Grup, atık su arıtma sistemleri sayesinde hem atık suların yeniden kullanıma sunulmasını (yeniden bahçe sulama gibi) hem de atık suların atılmış olduğu alıcı ortamlarının kirletilmesini önler ve sudan tasarruf sağlar.

Atık su yönetimi doğanın ve çevrenin korunması için çok önemlidir. Çünkü bu sistem sayesinde doğal kaynaklarımızdan olan nehirlerin, göllerin vs. kirlenmesi önlenir. Bu sistem plan dâhilinde doğru bir şekilde uygulanırsa; modern şekilde su arıtma sürdürülebilir kalkınma ve doğal kaynak randımanı ve temiz bir teknoloji olarak dönüt sağlar.

Ülkemizin artık pek çok yerinde su kıtlığı problemi vardır. Doğal kaynaklarımızdan olan su ile ilgili olan problemlerin bölgesel ve kentsel planlama üzerinde önemli derecede etkileri bulunur. Büyümekte olan ve gelişen kentler için temiz su elde edimi ve kentlerin atık sularının mikro- kirleticiler ile insan gereksinimlerini karşılaması gerekir. Tüm dünya üzerindeki bu kıtlık sorunu su tüketimini minimuma indirmeye ve atık su arıtma kalitesini de en üst seviyede iyileştirmeye çalışacaktır. Her geçen gün gelişmekte olan akıllı su teknolojisi ve dijitalleşme ile birlikte su sektöründe yeni yatırımlar ve fırsatlar sunulur.

Pekcan; değişen iklimin ve küresel ısınmanın doğal kaynaklarımızdan olan su üzerindeki etkisinin bilincindedir. Bu sebeple Pekcan Grup, değerli müşterileri için atık yönetimi, atık su arıtma ve su temini konularında birinci sınıf işçilik ve mühendislik, yönetim ve teknik danışmanlığı hizmetlerini gururla sunar. Hem yeni projelerinizi destekleme de hem de hizmetleriniz için güvenilir bir ortak arayışlarınızda sizler için birçok uzmanımızı sahaya yöneltiyoruz. Kurumsal ve bireysel işlemlerinizin yardımında ön çalışmalardan ele alıp operasyonel bir desteğe kadar uzanan tüm süreçte sizlerin daima yanındayız. Uzmanlık ve profesyonellik hizmetlerimiz arasında risk yönetimi, inşaat yönetimi, mühendislik ve bakım ve işletme optimizasyonu bulunur.

PEKCAN Grup tam 28 yıldır elde ettiği deneyimleri ile su arıtma tesislerini ve sürecini optimize eder ve daha da geliştirir. Bu atık su arıtma uygulamalarını geliştirirken Pekcan Havuz olarak; en uygun teknolojiyi tercih etmek, ekonomik ve ekolojik ihtiyaçları ön planda tutmak için bağımsız danışmanlar şeklinde hizmet sunar. Pekcan Grup atık su arıtma tesislerinin inşaatında ve tasarımlarında aktif bir şekilde rol oynar. Firmamız tam anlamıyla su ve atık su alanlarına hâkim olan bir firmadır. Ekibimiz bünyesindeki uzman çalışanlarımızın sunmuş olduğu montaj hizmetleri sonucunda tesisleri çalıştırmakla görevli olan personellere de eğitim ve destek verir. Sağlanan bu eğitimlerdeki temel amaç ise; tesislerin sorunsuz bir şekilde çalışması ve sürekliliğinin sağlanmasıdır. Bu sebeple Pekcan Grup, herkes için yönetim ve teknik danışmanlığı ve birinci sınıf mühendislik hizmetleri sunar.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı