Skip links

Pekcan Mühendislik Pekcan Mühendislik

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

PEKCAN MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. firması 1994 yılında İzmir’de kurulmuştur. Amacı özellikle Ege Bölgesi’nde yüzme havuzu ve sauna SPA merkezleri yapmak amacıyla kurulmuştur. Zaman içerisinde gelişerek PEKCAN’ ın taahhüt işlerini yapmanın yanında ana iş kolu, PEKCAN HAVUZ’ un yapmış olduğu taahhüt işlerinin servis ve bakım desteğini vermektir. Her türlü havuz temizliği, havuz servisi, havuz bakımı ve havuz kimyasallarının teminini gerçekleştirmektedir.

PEKCAN MÜHENDİSLİK,  tüm bu işleri gerçekleştirirken de sektördeki farklılığını ortaya koymaktadır. Yaptığı havuz bakımlarında , PEKCAN’ ın yetkin personelleri tamamen PEKCAN MÜHENDİSLİK yazılım programı ile müşterilerinin kullandığı havuz bakım paketine uygun olarak ziyaretlerini gerçekleştirdiklerinde bunu anında, daha havuz başında iken mobil olarak dijital imzalı protokol ve dijital fotoğraflama ile anında müşteriye ulaştırmaktadır.  Ev sahibi nerede olursa olsun anında havuzunun bakımının yapıldığından haberdar olmaktadır.

PEKCAN MÜHENDİSLİK ; Havuz operatörü belgesine sahip yetkin personelleri ile en kısa sürede havuz servis hizmeti vermektedir.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı