Skip links

Tasarım ve Uygulama Faaliyetleri Tasarım ve Uygulama Faaliyetleri

FAALİYETLERİMİZ

Başta havuzlar olmak üzere tüm keyif mekanları evinize, işletmenize değer katan, sahiplerine, ailelere ve çevresine keyif veren yatırımlardır. Her bir yatırım gibi, her şeyin profesyonel ve özenli bir şekilde ele alınacağından emin olmak istersiniz. Pekcan Grup onlarca yıllık mükemmellik deneyimi ile keyif mekanlarını hayalden çizime, çizimden gerçeğe dönüştürmektedir. 30 yılla yakın süredir binlerce havuz, sauna, spa ve Türk hamamı projesini tasarlamış ve uygulamasını yapmıştır.

Pekcan Mühendislik Ltd. Şti., 1994 yılında, önce İzmir’deki turistik tesisler ve özel villa havuzlarına hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 1998 yılında Pekcan Havuz Arıtma Ltd. Şti. firmasını ile büyümesine devam eden ve bugün bir şirketler grubu haline gelen Pekcan, tasarım ve uygulama faaliyetlerinde bu iki firmanın gücünden yararlanmaktadır.

Birbirleri ile koordinasyon halinde çalışan bu iki şirket, yarattıkları sinerji ile hizmet kalitesini arttırmış ve mühendislik, proje uygulama sektöründeki konumunu güçlendirmiştir. Bu iki şirketin uzun yıllardır süren deneyimi Pekcan ismini tüm Türkiye’de keyif mekanları tasarımında lider ve yeni teknoloji kullanımı konusunda öncü konumuna getirmiştir.

Bu iki şirketin projelendirme ve uygulamasını yaptığı mekanlar şunlardır;

Yüzme Havuzları;

Açık Havuzlar, Kapalı Havuzlar, Jakuzili Havuz, Olimpik Havuzlar, Yarı Olimpik Havuzlar, Eğlence Havuzları, Çocuk Havuzları, Animasyon Havuzları, Süs ve Peyzaj Havuzları, Wellness Havuzu, Poolside Play Havuzu, Jakuziler, Thalasso Terapi Havuzu, Termal Havuz, Floating Havuzu, Kondisyon Havuzu projelendirilmesi ve uygulamaları ile Havuz Kaplama Sistemleri, Havuz Dezenfeksiyon Sistemleri Aktivite Aksesuarları projelendirilmesi ve kurulumu.

Spa & Wellness Sauna Projeleri;

Türk Hamamları, Buhar Banyoları, Kar Odası, Kar Çeşmesi, Buz Mağarası Macera Duşu, Spa Merkezleri için Isıtılmış Yatak Uygulamaları, Tuz Odaları, Vichy Duş, Kneipp Havuzu Ayak Banyosu, Spa, Sauna, Jakuzi, Terapi havuzlarıdır.

Doğal Havuz Uygulama ve Projeleri;

Naturel Havuz Gölet, Biyolojik Havuz Doğal Havuz, Süs ve Peyzaj Havuzu, Koi Balık Havuzu, Şelale ve Tüm Havuz Özellikleri Uygulamaları

Her türlü havuz, jakuzi, sauna, buhar banyosu, Türk Hamamı, spa, proje danışmanlık, servis bakım alanlarında hizmet veren Pekcan Grup 30 yıla yaklaşan ticari deneyimi ile 5000’den fazla müşteri sayısıyla tüm Türkiye’nin lider keyif mekanları proje mühendislik ve uygulama ismi olmuştur.

Pekcan, yaşamdan keyif alan kişilere ve bunu bir hizmet politikası olarak benimsemiş kişi ve  kurumlara özgün, rahat, sağlıklı, güvenilir ürün ve hizmetler sunar. Yeniliğe açık, bilgi ile gelişerek büyüyen, birlikte kazanma ilkesine sahip, insan odaklı kurumsal bir markadır.

Pekcan, teknoloji, itibar ve çaba ne olursa olsun, bir işletmenin başarısının her zaman müşteri hizmetlerine bağlı olduğunu bilir. Havuz ve SPA projenizin boyutu veya karmaşıklığı ne olursa olsun her birini denetler ve uzun yıllar mekanlarınızdan keyif almanızı garanti eder. Bu düşünce, havuz veya spa projesinin doğru bir şekilde yürütülmesini sağlar, takibini yapar ve sonuçta müşterilerinde sürekli güven ve mutluluk yaratır.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı