Skip links

HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA

PEKCAN HAVUZ

PEKCAN HAVUZ

Dünya Trendlerini Yakından Takip Ediyoruz

Vizyoner Yapı

PEKCAN ; vizyoner yapısı, dünya trendlerini takip edebilme ve uygulayabilme becerisi, sürekli kendini geliştirme isteği ile sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler üretmekte ve bu hizmetleri yine markalarla sunmaktadır.

1994'ten Bu Yana

PEKCAN GRUP bünyesinde Pekcan Mühendislik Ltd. Şti. ile Pekcan Havuz Arıtma Ltd. Şti. firmalarını barındırmaktadır. 1994 yılında Pekcan Mühendislik Ltd. Şti. İzmir’de kurulmuştur. Firmanın amacı öncelikle Ege Bölgesi’ndeki turistik tesisler ve konut projeleri için yüzme havuzu ve SPA merkezleri inşa etmektir.

PEKCAN HAVUZ

Mekanlarınıza Değer Katıyoruz

Biz PEKCAN Ailesi olarak 25 yıldan fazla sürede yaptığımız yüzme havuzları, sauna, buhar odası, hamamlar, SPA lar ve atık su arıtma tesisleri ile hayatınıza hep güzellikler ve sağlık kattık.

28
Yıllık Tecrübe
100%
Müşteri Memnuniyeti
3.000+
Ürün Çeşidi
5.000
Mutlu Müşteri
Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

Basın & Medya

Basın & Medya

Kariyer

Kariyer

Markalarımız

Markalarımız

PEKCAN HAVUZ

Dünya standartlarında ürün ve hizmet kalitesi

Pekcan yaşamdan keyif alan kişilere ve bunu bir hizmet politikası olarak benimsemiş kurumlara özgün, rahat, sağlıklı, güvenilir ürün ve hizmetler sunar. Yeniliğe açık, bilgi ile gelişerek büyüyen, birlikte kazanma ilkesine sahip insan odaklı kurumsal bir markadır.

Yüzme havuzu, sauna, SPA, süs havuzu ve gölet konularında teknolojik gelişmeleri takip eden, çevreye ve bireye odaklı hizmet anlayışını sürdürerek, sektörün lider firması olmaktır.

  • Dürüstlük,
  • Kalite,
  • İnovasyon,
  • Çevreye duyarlılık ve özen politikası,
  • Global standartlarda ürün ve hizmet anlayışı,
  • % 100 müşteri memnuniyeti.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı