Skip links

Toptan ve Perakende Satış Faaliyetleri Toptan ve Perakende Satış Faaliyetleri

FAALİYETLERİMİZ

Pekcan Grup mühendislik, proje uygulama ve taahhüt hizmetlerini verdiği müşterileri için kurduğu tedarik networkü ile her zaman kendi projeleri için kendi seçtiği ve kendi markalı ürünlerini kullanmaktadır. Bu imkan hem müşterileri için kaliteli ekipman ve ürünlere uygun maliyetler ile edinme hem, kesintisiz garanti vermeyi sağlamıştır. Pekcan Grup bu imkana uzun yıllar içinde yüksek stok kapasitesine sahip geniş metrekarelerde hizmet verdiği mağaza ve depo imkanları ve yurt içi ve yurt dışı çözüm ortakları sayesinde kavuşmuştur. Bugün de Pekcan Grup hem taahhüt, bakım hizmetleri müşterileri için hem uygun fiyatlı tüm havuz, sauna, spa ve bahçe ekipman, malzeme ve kimyasal ürün arayan kişi ve kurumlar için Türkiye’nin büyük bir tedarik merkezidir. Pekcan Grup başta iki mağaza ile havuz kimyasalı, havuz, sauna, spa ve bahçe ekipman, malzeme ve aksesuarlarının satışını gerçekleştirmektedir.

Pekcan Grup son tüketiciye de ulaşmak amacıyla, Pekcan Havuz Market’lerini hayata geçirmiştir. Bünyesinde şu anda iki adet havuz market bulunmaktadır. 2014 yılında İzmir Narlıdere’de İzmir Havuz Market. 2015 yılında ise Alaçatı’da Çeşme Havuz Market faaliyete geçmiştir. Nihai tüketicinin ihtiyacı olan, yüzme havuzu, bahçe havuzu, süs havuzu, gölet, sauna, spa, bahçe ekipman ve malzemeleri burada satılmaktadır. Ayrıca havuz marketler içerisinde iki adet de su test ünitesi mevcuttur. Bu mağazalar aracılığıyla talep eden müşterilerinin havuz suyu analiz edilerek, havuzlarının ihtiyacı olan kimyasallar konusunda danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

Narlıdere İzmir Havuz Market ve Çeşme / Alaçatı Havuz Marketlerinde müşteriler şu ürün gruplarına ve bu başlıklardaki alt ürünlere ulaşabilmektedir.

Havuz Kimyasalları, Havuz Malzemeleri, Havuz Ekipmanları, Havuz Kaplama Malzemeleri, Teras Kaplama Malzemeleri, Havuz Güvenlik Sistemleri, Yapı Kimyasalları, İzolasyon Malzemeleri, Bahçe ve Peyzaj Ekipmanları, Süs Havuzu ve Peyzaj Ekipmanları Süs Havuzu ve Doğal Havuz Ekipmanları Gölet Ekipmanları, Spa Ekipmanları, Spa & Wellness Ekipmanları, Sauna Ekipmanları, Jakuzi Ekipmanları, Hamam Ekipmanları, PVC Fittings ve Vanaları.

Bunun yanında havuz sahipleri ve havuz işletmecileri mağazalar bulunan Havuz Suyu Test Laboratuvarı ile havuz suyunu istedikleri zaman test ettirebilmektedirler.

Havuzdayim.Com

Pekcan Grup; başta kendi markaları olan Poolline ve Poolside ürünleri ile yurt dışından ithal ettiği ya da yurt içinden temin ettiği ürünleri Havuzdayim.com e-ticaret platformunda müşterilerine ulaştırmaktadır. Toptan satışlar kadar perakende satış isteklerini karşılamak amacı ve tüm Türkiye’ye de ulaşabilmek, uygun fiyatlı ürünler sunabilmek amacı ile oluşturulan Havuzdayim.Com bugün Pekcan Grup’un önemli bir perakende satış kanalıdır.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı