Skip links

İhracat ve İthalat Faaliyetleri İhracat ve İthalat Faaliyetleri

FAALİYETLERİMİZ

Pekcan Grup 30 seneye yaklaşan ticari deneyimi ile yurt içi ve yurt dışında bulunan bağlantıları ve ortaklıkları sayesinde geniş tedarik network ile havuz, spa, sauna ve bahçe ekipman ve malzemeleri tedarikinde müşterileri için en uygun fiyatlarla istenilen tüm ilgili ürünleri bulabileceğiniz geniş bir ürün gamı oluşturmuştur. Yıllar içerisinde geniş depolama imkanlarının verdiği güç ile ürün gamındaki neredeyse tüm ürünleri stoklu olarak tedarik etme imkanı kazanmıştır. Geniş bir mağaza olmanın diğer avantajları sayesinde de  hangi ürünün daha kaliteli, daha uygun fiyatlı ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olduğunu bilen bir uzman kadroya sahip olmuştur. Bu bilgi ve network sayesinde Pekcan Grup havuz, spa, sauna ve bahçe ekipman ve malzemeleri sektöründe bugün sektörde çok iyi bilinen ve güvenilen Türk markaları olan Poolline ve Poolside markalarını ortaya çıkarmıştır. 

Pekcan Grup, yurtiçi ve yurtdışından ithalat yoluyla tedarik ettiği ürünleri Pooline ve Poolside markaları altında nihai tüketicilerin hizmetine sunmuştur. Temin edilen ürünler Türkiye içindeki ve yurtdışındaki projelerde kullanılmaktadır. Bu sebeple Poolline ve Poolside ürünler ihraç edilmektedir. Hem e-ihracat hem de firmalar arası ihracatı gerçekleşmektedir.

Poolline Markası ve Ürün Gamı

Poolline markası, Pekcan Grup’un öncelikle kendi projeleri için yüzme havuzu, süs havuzları, hazır süs havuzu setleri, saunalar, buhar odaları, Türk hamamı, spa ekipmanları, arıtma tesis ve ekipmanları, gölet ve doğal havuzlar için ihtiyaç duyulan tüm ekipman, malzeme ve aksesuarların kolay temin edilmesi ihtiyacından doğmuştur.  İlerleyen günlerde ise Poolline ürünleri Pekcan Grup’un proje ve bakım hizmetleri müşterisi olmayan tüm kişiler ve kurumlar tarafından da güvenilerek tercih edilen bir hale gelmesi ile tüm Türkiye’de yaygın, stoklu çalışan ve Türkiye menşeli servis ve garanti sunan bir marka haline gelmiştir. Poolline markası için belirlenen ana felsefe; kesintisiz ve sürdürülebilir güven ile ister tüm Poolline ürünü kullanan müşterileri her durumda yanlarında olunduğunu bilmelerini ve hissetmelerini sağlamaktır. Bunun için sadece satış anında değil, satış sonrasında da ürünlerimize sahip çıkılmaktadır. Bugün Poolline ilk senelerinden olduğundan çok daha geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ve ister büyük hacimli ister küçük hacimli neredeyse tüm ürün grupları için yüksek depolama ve mağaza kapasitesi imkanlar ile stoklu olarak ürün satışı gerçekleştirebilmektedir. Poolline tüm Türkiye’deki bireysel ve kurumsal müşterilerine dört mevsim kolay ulaşılır, ekonomik ve güvenilir ürünler sunmayı hedeflemektedir:

Poolline, Pekcan Grup’un yüzme havuzu ekipman ve malzemeleri, sauna SPA ekipman ve malzemeleri, hazır süs havuzları ve göletler ile süs havuzu, bahçe ekipman ve malzemelerinin yurt dışından ithalatını yaparak, İzmir Narlıdere ve Çeşme – Alaçatı’da yer alan Pekcan Havuz Marketlerde satışını yaptığı ürünlerin markasıdır. Bu ürünler ayrıca Pekcan Grup’un çevrimiçi e-ticaret platformu olan Havuzdayim.com online satış sitesinin de toplam ürün gamının büyük yüzdesini oluşturmakta ve satışa bu site üzerinden sunulmaktadır.

Poolside Markası ve Ürün Gamı

Poolside, Pekcan Grup’un yüzme havuzu yapımında kullanılan havuz içi kaplama ürünleri ile havuz çevresinde kullanılan malzemeler ve havuz güvenlik sistemlerini içeren ürün gamıdır. Havuz iç kaplamaları grubunda; cam mozaik kaplamalar, porselen kaplamalar ve pebble ile POOLSIDE plaj havuzu kum kaplamaları yer almaktadır. Yine Pekcan Grup proje ve bakım hizmetleri müşterileri için yapılan mühendislik, tasarım ve proje çalışmalarının doğal bir sonucu olarak doğmuş Pekcan Grup markasıdır. Havuz projeleri için kullanılan bu malzemeler Pekcan Grup’un satış platformları olan İzmir Narlıdere ve Çeşme Alaçatı Pekcan Havuz Marketlerinde ve e-ticaret platformu olan Havuzdayim.Com ile Türkiye’nin ortak pazar yerleri olan Trendyol, N11, Hepsiburada ve Çiçek Sepeti’nde satışını yaptığı ve her zaman kendi projelerinde kullandığı kendi ürünleridir.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı