Skip links

Spa Tasarım, Kurulum Ve Bakımı Spa Tasarım, Kurulum Ve Bakımı

SPA WELLNESS YAPIMI

Latince anlamıyla ‘’Sudan Gelen Sağlık’’ demek olan SPA günümüzde çok sık tercih edilen bir rahatlama türüdür. Spa’nın tüm alanlarını irdelediğimizde; tedavi, sağlık, zindelik, güzellik ve iyileşme alanlarında suyun mucizevi gücü sayesinde iyileşme olarak tanımlama yapabiliriz. Her ne kadar günümüzde yaygın bir uygulama olsa da aslında SPA’nın tarihi Roma İmparatorluğuna kadar uzanır. Savaşlardan yorgun düşmüş olan askerlerin bu yorgun ve yaralı bedenlerini iyileştirmek amacıyla kullandıkları tedavi türüne Spa demişlerdir. 

Evlerinizde, işletmelerinizde ve otellerinizde genel ya da özel spa merkezi yaptırmak istiyorsanız Pekcan Grup ile iletişime geçerseniz, yaratıcı fikirlerimizi alabilir profesyonel mühendislik tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Pekcan, evleriniz ve işletmeleriniz için spa tasarımı, kurulum ve bakım hizmetleri sunarken öncelikli olarak sizlerin düşüncelerini alır ve hayallerinizi en iyi yansıtan bir tasarım taslağı oluşturur. Sonrasında bu tasarımı uygun maliyetler ile gerçeğe dönüştürecek bir mühendislik  projesi olarak size sunar. Pekcan Grubumuz, bir projenin A’dan Z’ye tüm aşamaları uygulamanın taahhüdünü de en hızlı ve kaliteli olarak gerçekleştirir ve hayattan keyif almayı bilen müşterilerine tüm detayları tamam olarak teslim eder.

Özel villalar ve evler için spa, sauna tasarımları son yıllarda tüm dünya da yaygın bir isteğe dönüştü. Bir sauna yapımı için büyük bir alan gereksinimi olmaması özellikle villa tip evlerde sauna yapımını yaygınlaştırdı. Sizler de antik çağlardan beridir en iyi rahatlama ve tedavi yöntemlerinden biri olan bir sauna yaptırarak hayallerinizdeki keyfi yaşamına katabilirsiniz. Siz düşlersiniz, Pekcan, gerçeğe dönüştürür.

Pekcan Grup çeyrek asırdan uzun süredir sunmuş olduğu hizmetlerinde müşterilerin ihtiyaçlarını bilen ve isteklerini anlayan tasarımları gerçeğe çevirmiştir. Bir kağıt ile başlayan fikirleri mühendislik becerileri ve bilgisayar teknolojisinin imkanları ile müşterilerinin son onayına sunar. Spa&Wellness, Sauna ve Türk Hamamı keyif alanlarını tecrübeyle harmanladığı görsel yaratıcılık yetenekleriyle, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacak şekilde inşa eder. Pekcan, aynı havuz projelerinde olduğu gibi özenle tasarladığı ve kaliteli işçilik ve malzeme ile hayata geçirdiği tüm spa & wellness, sauna ve Türk Hamamı projelerinin arkasında garantisi ile durabilir. Çeyrek asırdan fazladır hizmet veren bir firmadan hizmet almanın tüm avantajını bu alanların işletmesi sırasında da yaşarsınız. Bu rahatlama alanları için mühendislik, tasarım, kurulum hizmetlerinin yanında yaptığı işin arkasında verdiği bakım hizmetleri ile duran bir firmadan hizmet almaya devam edebilirsiniz. Gerçek anlamda profesyonel bir hizmet alma deneyimi yaşarsınız. Kendinize ait özel bir spa, sauna tasarımı yaptırmak ya da işletmeleriniz bir otantik bir Türk hamamı alanı oluşturmak için Pekcan ile iletişime geçebilir ve aklınızdaki tüm soruları bize danışabilirsiniz. Pekcan ailesi olarak her zaman sadece bir telefon kadar yakınınızdayız.

Pekcan, uzun yıllardır müşterilerine spa, sauna tasarım ve bakım hizmetleri vermesinin bir diğer avantajı da birbirini tanıyan uzun yıllardır bir arada çalışan kadrolara sahip olmasıdır. Bu müşterileri için iki iyiliği beraberinde getirir. Birincisi işini bilen uzmanlar ile sürekli çalışabilme ikincisi en uygun maliyetleri sunacağı konusunda güven. Tüm işlerimiz firmamız bünyesinde çözüldüğü için daima en kaliteli işçilik için en uygun ücretler talep edilir.

Evleriniz için özel bir sauna yaptırmak istiyor ve bu hayalinizin maliyetini merak mı ediyorsunuz? Gelin bu sorunuzun yaklaşık bir cevabını verelim:

Bir Ev Saunasının ve Spasının Yapım Maliyeti Ne Kadardır?

Yaşamınızı keyifli bir hale getirmek ve daha sağlıklı bir şekilde hayatınızı sürdürmek için siz de evlerinize özel sauna ve spa kurulumu yaptırabilirsiniz. Maliyetler elbette kurulacak bu rahatlama alanlarının tipine, boyutlarına, kullanılacak maliyetlere ve özel taleplere göre değişir. Yine Pekcan olarak projelerimizden faydalanarak yaklaşık olarak bir özel saunanın yapım maliyetlerinin fiyatlarını derlemeye çalıştık. Evlerinize, lüks villalarınıza sauna yaptırmak için pek çok farklı seçenek bulunur. Bunları ortalama olarak ele alırsak; bir ev saunası yapımının maliyeti yaklaşık rakamlarla 2.500 ile 10.000 Euro arasında olduğu söylenebilir. İşletmeye ait olacak açık sauna ya da kapalı sauna kurulum, tasarım ve yapım maliyetleri ise genellikle 3000 ile 14.500 Euro arasında değişiklik gösterir. Eğer ev sauna tasarımı tamamen sizlere özel olsun ve farklı isteklerinize ve beklentilerinize karşılık versin diyorsanız böyle bir sauna odasının inşa maliyeti de yaklaşık olarak 4.500 ile 35.000 euro şekilde olacaktır. Sauna çeşitlerinden birisi olan kızılötesi saunaların maliyeti ise genellikle 2.500 Euro ile 8.500 Euro arasındadır. Sauna yapımı hakkında daha detaylı bilgileri www.pekcan.com.tr adresimizden öğrenebilirsiniz.    

Pekcan olarak İzmir merkezli çalışıyoruz. Bunun yanında tüm Türkiye’de havuz, sauna ve spa& wellness projeleri yaptık, yapıyoruz. Pekcan Grup olarak onlarca yıldır binlerce proje ile müşterilerimizin hayallerini gerçeğe çevirdik. Pekcan markasını tanımlamak için kullandığımız çeyrek asırdan fazla, binlerce proje gibi tanımları okuduğunuzda bunlar size sadece rakam olarak gözükebilir ama biraz durup düşünürseniz binlerce proje ile edinilmiş deneyimdir ve on binlerce kişinin iyi referansıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımıza her gün daha iyisini yaptıran gurur kaynağımızdır. Bizim başarımızdaki sırrımız şudur; “Biz müşterilerimizin hayallerini kendi hayallerimiz yaptık”. Hepsini kendi isteğimiz gibi gerçeğe dönüştürdük. Ve müşterilerimizi teslim ettiğimiz her projeden sonra da onlarca yıl yalnız bırakmadık. Ve binlerce müşterimiz de bunun karşılığını, bize duydukları “kesintisiz ve amasız” bir güvenle bizi sektörümüzün lider firmalarından biri yaparak ödüllendirdiler. Sizde turistik işletmenize, evinize, villanıza özel bir sauna yaptırmak istiyor veya bu kararı vermekte zorlanıyorsanız Pekcan uzmanlarımızdan ücretsiz bir şekilde destek alabilir, gerçek bir deneyim ve uzmanlığın sizin için nasıl çalıştığına şahit olabilirsiniz.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı