Skip links

Mesajımız Mesajımız

KURUMSAL

Biz PEKCAN Ailesi olarak 25 yıldan fazla sürede yaptığımız yüzme havuzları, sauna, buhar odası, hamamlar, SPA lar ve atık su arıtma tesisleri ile hayatınıza hep güzellikler ve sağlık kattık.

Yaptığımız, binlerce yüzme havuzu ile evlerinize ve turistik tesislerinize girdik. Mekanlarınıza değer kattık. Sizlerin güzel tatiller yaşamasına, çocuklarınızın eğlenmesine, spor yapmanıza, gençlerin müsabakalarına , termal havuzlarda sağlık ve güzellik kazanmanıza, hatta havuz başında mutlu günlerinize katkı sağladık.

Yine projelendirmesini yapıp hayata geçirdiğimiz SPA merkezleri ile sizlere sağlık ve güzellik kazandırdık. Termal banyolarda sizlerin şifa bulmanıza, sauna , buhar odası ve hamamlarda  arınmanıza, masaj üniteleri ile rahatlamanıza, günün stresinden kurtulmanıza yardımcı olduk.

Yaptığımız atık su arıtma tesisleri ile çevremizi koruduk. Çocuklara emanetimiz olan doğayı temiz tutarak, arıtılmış atık suları geri kazanarak hem sosyal sorumluluklarımızı hem de ülkemize ve dünyaya karşı görevimizi yaptık.

Şimdi biz PEKCAN Ailesi olarak gelecek 25 yılımızı kurguluyoruz. Gelecek günlerde de amacımız; kalitesi yüksek , enerji ve çevre dostu ürünler ile yeni projeleri hayata geçirmek. Hedefimiz her zaman ki gibi sizlerin güzel, keyifli ve sağlıklı günler geçirmenizi sağlayacak ürünler ve mekanlar tasarlamak. Anılarınızda  güzel izler bırakmak.

Bizi buraya taşıdığınız için tüm takım arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve değerli müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Alp Kıvanç PEKCAN

Kurucu ve Grup Başkanı

PEKCAN GRUP

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı