Skip links

Servis, Bakım ve Kurulum Hizmetleri Servis, Bakım ve Kurulum Hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

Yüzme havuzlarında hijyenik ve temiz koşulların tamamen sağlanması ve bu havuzların sezon için tam olarak hazırlanması için ihtiyaç duyulan malzemelerin zamanında elde edilmesi gerekir. Tamamen hijyenik ve güvenli olan bir havuz işletmesine kavuşmak istiyorsanız havuz bakımını mutlaka düzenli bir şekilde yapmanız gerekir. Pekcan Grup tüm havuz yapım, kurulum hizmetlerinde olduğu gibi havuz dezenfeksiyonu, havuz bakımı ve havuz servis hizmetlerinde de profesyonel kadrosu ve çalışmaları ile birlikte siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindedir.

Havuz bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunları sırasıyla ele alalım:

Yüzme havuzunu doldurmadan önce havuz tabanı ve havuz duvarını iyi bir şekilde temizlemek gerekir. Ayrıca bu aşamada gereken havuz kimyasalları da kullanılmalıdır. Havuz dolum işleminin akabinde havuz suyunun değerlerinin kontrol edilmesi gerekir. En etkili dezenfeksiyon işlemi için havuz kimyasallarının en uygun şekilde ve dozda kullanılması gerekir. Yüzme havuzlarının mutlaka periyodik bakımlarının yapılması lazımdır.

Havuzların filtre durumu ve bunların düzgün bir şekilde çalışmasının kontrol edilmesi gerekir. Bu aşamada filtrelerin ve diğer malzemelerin temizliği yapılmalıdır. Havuz bakım işlemleri gerçekleştirilirken elektrik tesisatının kontrolü mutlaka yapılmalı ve kaçak olup olmadığı denetlenmelidir. Bir sonraki aşamada su sirkülasyonu malzemelerinin ve kimyasallarının havuzdaki bağlantı yerleri tek tek kontrol edilip temizlenmelidir.

Havuzlar çok sayıda kişinin temas halinde bulunduğu yerler olduğu için buraların temizliğinin en doğru bir şekilde yapılması gerekir. Pekcan Grup, insan sağlığını hiçbir zaman riske atmaz ve sağlık genelgesinde yer alan tüm standartları sağlar. Ayrıca Pekcan Havuz, havuz kurulumu, havuz bakımı ve havuz servisi uygulamalarında sizlere profesyonel bir şekilde destek sağlar. Havuz rutin bakımlarının da mutlaka zamanında yapılması öncelikli tavsiyemizdir. Havuz servisi, havuz bakımı ve havuz kurulumuna dair merak ettiğiniz her şey için ve tüm havuz ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pekcan Grup olarak; havuzlarınızla ilgili tüm sorunlarınızda teknik desteği sağlamak için her zaman yanınızdayız. Firmamızdan servis talebinde bulunduğunuzda en kısa süre içinde Pekcan havuz uzmanlarımız hizmet vermek için adreslerinize gelecektir.

Tüm kış boyunca yüzme havuzunuz kapalı ve yaz sezonuna hazır değil mi?

Siz de havuzunuzun temizliğini yaptırmak için hemen Pekcan Havuz ile temasa geçebilirsiniz.

Havuzunuz tüm sezon kapalı kaldıysa bu havuzun boşaltılması ve drenaj hatlarının bakım ve onarımının yapılması gerekir. Bu aşamada havuzun içindeki tüm ekipmanların (fayans, seramik derz, cam mozaik, asitli yıkama, havuz kum filtresi, havuz dezenfeksiyon sistemleri vs.) tamirinin, bakımının ve onarımının yapılması gerekir. Pekcan Grup olarak; tüm havuz işlemlerini sizlerin onayı doğrultusunda güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Eğer yaz ayları itibariyle havuzunuzu kapatmak isterseniz Pekcan bu süreçleri de yönetir. Bunun ile birlikte havuz suyunuz için kimyasal önermemizi isterseniz; kullandığınız havuz suyundan bir örnek alarak ve analizini gerçekleştirerek size en uygun kimyasalı tavsiye edeceğiz.

Havuz Bakımı

Yüzme havuzlarının tamamen temizlenmesi ve hijyenik olması için güvenli bir havuz bakım şirketinden destek almak en doğru yöntemdir. Pekcan Grup bünyesinde hizmet veren profesyonel havuz bakım ekipleri ile havuz bakımı ve havuz dezenfeksiyon hizmetleri ile her zaman sizlerin yanındadır. En uygun havuz kurulum, tamir ve bakım malzeme ve ekipmanlarını seçerek ve sizin hayat programınıza göre ayarladığımız çalışma programları ile en kısa sürede adreslerinize gelerek havuzların tüm problemlerini çözüyor, gerekli tamiri yapıyor ve havuz bakımını en uygun kimyasalları seçerek ve en uygun dozu belirleyerek Pekcan Grup farkıyla gerçekleştiriyoruz. Üstelik Pekcan Havuz Bakım Paketlerimiz ile sizlere ekonomik yönden de büyük avantajlar sağlıyoruz.

Pekcan Havuz olarak; siz değerli müşterilerimiz için çok sayıda uygun havuz bakım paketleri belirledik. Örneğin; Günlük Havuz Bakımı Yanındayım Paketi ile Haftanın 3 günü havuz bakımını gerçekleştiriyoruz. Diğer bir bakım paketimiz: Haftalık Havuz Bakımı Takipteyim Paketi. Bu paket ile haftanın bir günü bakım gerçekleştiriyoruz. Ayrıca havuzlarınızı sezona hazırlamak için kış bakımı (kışlama) hizmetini de uzman Pekcan Ekibimiz ile veriyoruz. Havuzları çetin hava koşullarında kapatmak uygun bir seçenektir. Çünkü bu durumda bakteri ve yosun oluşumundan havuzlarınızı korumuş olursunuz. Pekcan Grup isteğiniz dâhilinde havuz kapatma ve kışlama süreçlerini de gerçekleştirmektedir.

Havuz kurulumu, havuz servisi ve havuz bakımı hizmetleri için firmamızın 0232 238 43 33 numaralı telefonlarımızı arayabilir  ya da web sitemiz üzerinden e-posta adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. Tüm soru ve istekleriniz 24 saat içinde cevaplanacak size geri dönüş sağlanacaktır.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı