Skip links

Proje Ve Tasarım Uygulama Proje Ve Tasarım Uygulama

HİZMETLERİMİZ

Pekcan Grup, çeyrek asırdan fazladır, kişiler ve işletmeler için binlerce yüzme havuzu, süs havuzu, peyzaj havuzu, sauna, spa&wellness merkezleri ve ayrı ayrı spa bölümü projesini  ilk taslak çizimden, tasarıma ve uygulamaya tüm süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştirerek müşterilerine kusursuz olarak teslim etmiş, Türkiye’nin alanında en deneyimli grup firmalarından biridir. Sıfır projelerin yanında kişilerin veya işletmeler için yüzme havuzu, süs havuzu, sauna, spa, onarım ve bakım projeleri içinde uzman mühendislik ve kaliteli işçilik ile hizmet vermektedir.

Pekcan Grup; yüzme havuzunuzu, buhar banyonuzu, saunanızı ya da spa deneyimi için yararlanılan birimlerin tümü veya herhangi birini sizler için yaratıcı bir bakış açısı ile tasarlar, kurgular ve uygulamasını yapar.

Tüm bu sistemleri dizayn ederken kullanım kolaylığını göz önünde bulunduruyoruz. Bu projelerimizin yanında Pekcan Patente sahip olan ‘’Yeşil Enerji Sistemleri Projeleri’mizin de üretimini yapıyoruz. En büyük hedeflerimizden birisi ise bu tarz sürdürülebilir projeleri sahada kullanmaktır.

Projelerimizde her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hareket ediyoruz. Çoğu zaman müşterilerimizin o an farkında olamayacağı gereksinimleri de projelerimize katarak ilerliyoruz.  Yüzme havuzunuzun, buhar banyonuzun, saunanızın ya da spa ünitelerinizin tasarımını yaparken uzun vadeli düşünüyor, ileride çıkabilecek sorunları ve ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

Öngörülü bu bakış açısı ile sizlerin tercihleri, estetiği, bütçesi ve zevkini göz önüne alarak sizlere hayallerinizdeki mekanların hep bir fazlasını sunuyoruz.

Siz de hayattan keyif almayı bilen biri olarak hayallerinizdeki keyif, eğlence ve mekanlara, yüzme havuzlarına, saunalara kavuşmak istemez misin? Bu düşlediğiniz havuzların ve saunaların en ekonomik bir şekilde tasarlamasının yapılması ve sizlere anahtar teslimi yapılması için yapmanız gereken tek şey Pekcan Grup ile iletişime geçmektir. Bize iletişim kanallarından ulaştığınızda aklınıza takılan her şeyi bize danışabilir ve Pekcan farkıyla tüm kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilir ve bizden proje sonrasında da kesintisiz destek alabilirsiniz. Aynı çeyrek asırdan fazladır sorunsuz olarak teslim ettiğimiz binlerce mutlu ve bize güvenen diğer müşterilerimiz gibi…

Havuz Projeleri

Pekcan keyif mekanları oluşturma olarak adlandırdığı  hizmet verdiği sektöre havuz tasarımları yaparak başlamıştır. Çeyrek asırda kişiler, işletmeler ve kamu için binlerce başarılı yüzme havuzu projesi tasarlamış ve uygulamasını yapmıştır. Yaptırmayı düşündüğünüz yüzme havuzu ister kapalı ister açık mekânlar için olsun (açık havuz, kapalı havuz, olimpik- yarı olimpik havuz, villa havuzu, tesis havuzu vs.) mutlaka benzer istekler ile yapılmış, Pekcan Grup referansları içinde yer almış bir projedir. Yüzme havuzu projeleri yanında kişisel bahçeler, işletmelerin dinlenme alanları veya kamuya ait alanlar için süs havuzu, peyzaj havuzu ve gölet projeleri de yapıyoruz. Pekcan olarak; tüm bu peyzaj ve süs havuzu tiplerinde sizlerin görüşlerine göre uzman ve deneyimli mühendis kadromuz ekibimiz ile birlikte projelendiriyoruz ve tüm uygulama süreçlerini bünyemizdeki kadrolar ile yaparak sizlere en iyi şekilde ve kusursuz vaziyette teslim ediyoruz.

Pekcan Grup bu hizmetlerini gerçekleştirirken yerel yönetmelikleri, uluslararası standartları dikkate almakta ve bunlara uygun bir şekilde seçtiğiniz havuzlarınızın tasarımını gerçekleştirmektedir.

Pekcan; yaptığı her havuz projesi bir önceki havuz projesinden daha iyi olması için dünyadaki havuz yapım trendlerini ve teknolojilerini takip eder. Ve her yeni projede kullanacağı ekipmanları buna göre seçer.

Pekcan Grup, her projesinde havuz ekipmanları ve malzemeleri konusundaki deneyimini bir seviye üste taşımıştır. Pekcan havuz ekipman ve malzemeleri tedarik, pazarlama ve satışında da Türkiye’nin lider firmalar grubudur.

Havuz ekipmanların da Türkiye’nin güvenilir markası Poolline markasının arkasındaki güçtür. Havuz ve zemin kaplama sistemlerinde Poolside markası ile de hem proje müşterilerine hem tüm havuz sahiplerine ürün satışı hizmeti vermektedir.

Türkiye’de havuz projeleri yaptırmak için hem mühendislik hem tasarım yönünden, hem ekipman ve malzeme tedarik yönünden bu kadar deneyime ve yetkinliğe sahip başka bir isim yoktur. İşimizi sevdiğimizi ve her müşterimizin bizim ailemizin parçası olduğunu kanıtlayan binlerce referanslarımızı görmek ve hayalinizdeki her tür havuz yapımı sorularının cevaplarını almak için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

SPA & WELLNESS PROJELERİ

Binlerce referans ve verdiğimiz her hizmetimiz ile tekrarladığımız gibi yeniden söylüyoruz ki Havuz, Sauna, SPA & Wellness projeleri Pekcan Grubun İşidir! Eşsiz tasarımlarıyla tüm müşterilerinin her daim güvenilir isimi olan Pekcan, sizleri hayallerinizdeki yüzme havuzlarına, saunalara, spa ünitelerine kavuşturmak için her projede kendini geliştirir, çalışır ve tüm projeleri ve hizmetleri sizlere sunar.

Pekcan Grup olarak; havuz, SPA ve wellness projelerinin tasarımını yaparken fonksiyonelliği ve kullanım kolaylığını her zaman ön planda tutarak çalışıyoruz. Tüm bunların yanında patentli “Yeşil Enerji Sistemleri Projelerimiz” ile birlikte çalışmalarımızı destekliyor ve daha da sürdürülebilir bir hale getiriyoruz. Enerji verimliği sağlayan ve çevreyi düşünen projeleri hayata geçirmek ve uygulamak daima öncelikli hedeflerimiz arasında bulunur.

Sizler de yüzme havuzu, sauna ya da SPA yaptırmaya karar verdiğiniz ve bu konuda kendinizi uzman ellere teslim etmek istiyorsanız ya da düşlediğiniz spa, sauna, Türk Hamamı tasarımlarını gerçekleştirecek olan güvenilir bir isime ihtiyaç duyuyorsanız Pekcan Grup tüm gücü ve deneyimi ile sizin yanınızdadır.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı