Skip links

E-Ticaret Faaliyetleri E-Ticaret Faaliyetleri

FAALİYETLERİMİZ

Pekcan Grup, 30 seneye yaklaşan ticari ömrü içinde havuz, sauna, spa ve bağlı olarak dış mekan projelendirme ve uygulama sektöründe büyük bir bilgi ve deneyime sahiptir. Bu süre zarfında pek çok yurt içi ve yurt dışı ticari firma, grup ve kişiler ile bağlantılar ve ortaklıklar kurmuş, kendi projeleri için  ekipman ve malzeme tedarik networkünü oluşturmuştur. Neredeyse tüm projeleri ve müşterileri için tedarik ettiği ürünleri kendine ait depolarda stoklu olarak tedarik edecek bir noktaya ulaşmıştır. Bu tedarik zinciri ve depolama imkanlarının doğal bir sonucu olarak Pekcan Grup, internet uygulamalarının ve altyapısının gelişmesi ile de beraber tüm Türkiye şehirlerine satış imkanına kavuşmuştur. Havuzdayim.com online satış sitesi Pekcan Grup’un bu deneyim ve yeteneklerini bir sonucu olmuştur. 

Pekcan Grup, 2013 yılında faaliyete geçirdiği e-ticaret sitemiz Havuzdayim.Com ile tüm Türkiye çapında havuz, spa, sauna ve bahçe başlıkları altında sahip oldukları veya işletmesi ile ilgilendikleri tüm keyif mekanları için ekipman ve malzeme arayışında olan müşterilerine de hizmet vermektedir. Havuzdayim.com havuz ekipman ve malzeme satışı için Türkiye’de ilk defa faaliyete geçen internet satış sitesidir. Hatta Havuzdayim.com e-ticaret alanında da Türkiye’de ilk defa faaliyete geçen online alışveriş siteleri arasında yer alır.  Faaliyete alındıktan çok kısa süre içinde internet kullanıcıları arasında bilinir olmuş ve Türkiye’nin tüm şehirlerine satış yapar hale gelmiştir. Havuzdayim.Com faaliyete geçmesinden çok kısa süre sonra havuz sektöründeki birçok firmaya da örnek olmuş bu alanda pek çok e-ticaret satış sitesinin hizmet vermesine vesile olmuştur. Pekcan Grup’un teknoloji kullanımındaki öncü duruşu, çevrimiçi satış ve hizmet alanındaki araştırma ve geliştirme çabaları halen de sektöründeki diğer firmalarca yakından takip edilmektedir.   

Havuzdayim.com bugün Türkiye’nin ilk dört ortak Pazar yeri konumunda olan e-ticaret platformunda da entegrasyonu olan bir alışveriş sitesidir. Havuzdayim.com bugün itibariyle trendyol.com, n11.com, hepsiburada.com ve ciceksepeti.com ortak satış platformlarında da entegre halde çalışmaktadır.

Havuzdayim.com online satış sitesinde ağırlıklı olarak Pekcan Grup’un kendi markası olan Poolline ürünleri ve yurt dışından ithal ettiği ya da yurt içinden temin ettiği ürünlerin satışı yapılmaktadır. havuzdayim.com’un asıl odaklandığı ürün gamı yüzme havuzu, süs havuzu, bahçe havuzları, göletler için ekipman ve malzemeler başta olmak üzere sauna, buhar odası, spa&wellness, bahçe, dikey bahçe, peyzaj ve sulama ekipman ve malzemelerinden oluşmaktadır.

havuzdayim.com, e-hracat platformlarında yer almak için gerekli çalışmaları yapmıştır. Ürün gamı içerisinde yer alan ekipmanları e-ihracat üzerinden talep edilen ülkelere satmaktadır.

Havuzdayim.Com bu ana başlıklar altında şu ürün kategorilerine sahiptir;

Havuz Ürünleri;

Havuz Filtreleri, Havuz Pompaları, Havuz Dezenfeksiyon Sistemleri, Havuz Kimyasalları, Süs Havuzu Ekipmanları, Havuz Aydınlatma Sistemleri, Elektrik Kumanda Panoları, Havuz Temizleme Ekipmanları, Havuz Temizleme Robotu, Havuz İçi ve Kenar Ekipmanları, Havuz Oyunları Ve Aktiviteleri, Olimpik Havuz Ekipmanları, Havuz Isıtma ve Nem Alma Ekipmanları, Havuz Duşları, Hazır Havuzlar, Havuz Emniyet Sistemleri, Havuz Kaplama Ekipmanları, PVC Fittings Ve Vanalar, İzolasyon Malzemeleri ve Outlet Ürünler.

Süs Havuzu Ürünleri;

Hazır Gölet Ve Akarsu Setleri, Süs Havuzu Ve Gölet Pvc Linerı, Hazır Süs Havuzları, Dekoratif Fıskiyeler, Süs Ve Gölet Havuz Filtreleri, Süs Ve Gölet Havuz Pompaları, Süs Ve Gölet Havuz Hava Pompaları, Süs Ve Gölet Havuz UV Cihazları, Süs Ve Gölet Havuz Dip Temizleyicileri, Süs Ve Gölet Havuz Buz Önleyiciler, Süs Ve Gölet Havuz Aydınlatmaları, Süs Ve Gölet Havuz Fıskiyeleri, Süs Havuzu ve Gölet Kimyasalı, Balık Ve Yaprak Kepçeleri, Süs Ve Doğal Havuz Saksıları, Dekoratif Bahçe Figürleri ve        Süs Havuzu Setleri.

Sauna ve SPA Ürünleri;

Sauna Ekipmanları, Jakuzi Ekipmanları, Buhar Odası Ekipman ve Malzemeleri, Kar Çeşmesi Ekipmanları, Spa Ekipmanları, Duşlar Ve Şok Havuzu Ekipmanları, Tuz Odası Ekipmanları, Hamam Ekipmanları, Bioethanol Şömine, Bahçe Şömineleri ve Kandil Mum ve Mumluklar.

Bahçe Ürünleri;

Bahçe Sulama Ekipmanları, Hayvan Kovucular, Dikey Bahçe Setleri, Bahçe Şömineleri ve Doğal Taş malzeme ve ürünleri.

Pekcan Grup, değişen dünyanın koşulları gereği olarak bugün pek çok firmanın yeni yeni farkına varmaya başladığı internetin gücünün ve ticaret potansiyelinin yıllar öncesinden farkına varmıştır. Bugün de Havuzdayim.Com Pekcan Grup gelecek vizyonunun en önemli parçalarından biridir ve Pekcan Grup’un teknolojiyi yakından takip etme ve inovasyona verdiği önemin canlı bir kanıtı olarak sürekli olarak geliştirilerek hizmet vermeye devam etmektedir.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı