Skip links

Servis Bakım ve Kurulum Faaliyetleri Servis Bakım ve Kurulum Faaliyetleri

FAALİYETLERİMİZ

Pekcan Mühendislik Ltd. Şti. 1994 yılında Ege Bölgesi’nde ilk önce özel villa havuzları ve turistik tesislere genel maksatlı havuzlar yapmak amacıyla kurulmuştur. Bugün Pekcan Mühendislik’in tamamlamış anahtar teslimi olarak müşterilerine teslim etmiş olduğu binlerce proje ve taahhüt işlerine servis ve bakım desteği de devam etmektedir. Pekcan Grup servis ve bakım hizmetleri başta her türlü havuz kimyasalı olmak üzere tüm malzeme satışını da gerçekleştirmektedir. Pekcan Grup servis ve bakım hizmetleri için Yüzme Havuzu Elektromekanik Servis Hizmetleri Departmanı ile Yüzme Havuzu Periyodik Bakım Departmanı’na yaptığı personel ve araç yatırımları ile hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Pekcan Grup tüm bu hizmet işlerini gerçekleştirirken de sektördeki farklılığını ortaya koymaktadır. Yaptığı havuz bakımlarında, Pekcan’ın yetkin personelleri tamamen Pekcan Mühendislik ürünü olan yazılım programı ile müşterilerinin kullandığı havuz bakım paketine uygun olarak ziyaretlerini gerçekleştirir. Bu yazılım sayesinde uzmanlarımız ve teknik personelimiz daha havuz başında iken mobil olarak dijital imzalı protokol ve dijital fotoğraflama ile havuz bakım ve servis bilgilerini anında müşteriye ulaştırmaktadır. İşletme, havuz ve ev sahibi nerede olursa olsun anında havuzun bakımı hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olur ve yapılan işlemleri takip edebilir.

Pekcan Grup şirketlerinden Pekcan Mühendislik; Havuz operatörü belgesine sahip yetkin personelleri ile tüm Ege Bölgesine en kısa sürede havuz servis hizmeti vermektedir. Bir çok havuz sahibi için, periyodik bakım programları ile kesintisiz ve havuz bakım hizmeti sağlamaktadır.

Teknik Servis, Satış Sonrası Destek & Bakım

Pekcan Grup, havuz mekanik, elektrik ve elektronik servis hizmetleri taahhütünü gerçekleştirdiği tüm ürünlerin satış sonrası destek hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Bu hizmet, yüzme havuzu, sauna, spa grubu ve buhar odası ünitelerinin mekanik, elektrik ve elektronik servis hizmetlerini ve ürünlerin yerlerinde kurulumlarının yapılması ve ilk çalıştırılmasının yapılmasını kapsar.

Pekcan Grup Periyodik Havuz Bakım Hizmetleri

  • Yanındayım Paketi Günlük Havuz Bakımı ( Haftada 3 gün )
  • Takipteyim Paketi Haftalık Havuz Bakımı ( Haftada 1 gün )
  • Kontroldeyim Paketi Aylık Havuz Bakımı ( Ayda 1 gün )
  • Sezon Hazırlığı
  • Kış Bakımı ( Kışlama )

Pekcan Grup, deneyimli ve uzun yıllardır beraber çalışan uzman ve teknik personeli ile havuz, sauna, spa işletmelerinin tüm bakım ihtiyaçlarını hem personel hem ekipman ve malzeme açısından, dört mevsim karşılayabilecek sektöründeki nadir işletmelerden biridir.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı