Skip links

Havuz Ekipmanları Satışı Havuz Ekipmanları Satışı

HAVUZ YAPIMI

Pekcan Grup çeyrek asırdan fazladır yüzme havuzu, süs havuzu, spa, sauna ve Türk Hamamı tasarım ve uygulama sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Aynı şekilde türü, modeli, boyutu fark etmeksizin tüm havuzların, jakuzilerin, spa ve saunaların, Türk Hamamlarının, peyzaj ve bahçelerin de ekipman ve malzeme tedariğini, çalışma ömrü boyunca geliştirdiği satın alma kanalları sayesinde en kaliteli markaları en uygun fiyatlar ile müşterilerine sağlayan güvenilir bir firma olmaya devam ediyor. Pekcan Grup sadece sunduğu hizmet ve projeler ile değil bunun ile birlikte iştigal alanlarındaki ürün ve marka çeşitliliği ile de müşterilerinin gözdesi haline gelmiştir. Sizlerin takdirleriyle her gün daha da geliştirdiğimiz yenilikçi havuz ekipman ve malzemelerini satışa sunuyoruz. Pekcan olarak; her zaman kaliteden yanayız. İşlevsellik ve ekonomik ürünler olmaları, ürünlerimiz için belirleyici diğer özelliklerdir. Dünya çapında markalar olan ürünlerimizi sizlere ulaştırırken bunun yanında kendi markamız olan Poolline havuz ekipmanları markasını da sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Poolline, pek çok havuz işletmeni tarafından bilinen ve güvenilien bir havuz ekipmanları markasıdır. Ve uzun zaman önce Türkiye’nin her yerine, en uygun fiyatlarla kendi Poolline ve diğer markaların havuz ekipmanları satışını yapabilmek için www.havuzdayim.com adlı havuz ekipmanları satış sitemizi hayata geçirdik. Bu e-ticaret sistemi sayesinde her geçen gün çok daha fazla müşterimize ulaşıyoruz. Firmamızın havuz ekipmanları satış miktarı da her geçen gün daha da artıyor. Bu da bize daha uygun fiyatlar  ile ürün sağlama gücü kazandırıyor. Oldukça kısa bir zamanda sitemiz tanındı ve geniş bir müşteri kitlesine ulaştı. Siz değerli müşterilerimiz, havuzları için gereken tüm yüzme havuzu ekipmanları için hem satış mağazalarımızdan, hem depolarımızdan www.havuzdayim.com online satış sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

Yüzme Havuzu Ekipman Bilgileri

Bir yüzme havuzuna ya da havuz işletmesine sahipseniz ve uygun maliyetlerle sürdürülebilir, temiz, hijyenik bir havuz idare etmek istiyorsanız bunu ancak en iyi havuz ekipmanlarını kullanarak yapabilirsiniz. Havuz bakımı havuz ekipmanları konusu tesadüflere bırakılmadığı takdirde en sağlıklı şekilde olur. Siz de sahip olduğunuz havuzlarınız için bizimle iletişime geçerseniz, Pekcan’ın en kaliteli malzemelere ve havuz ekipman stoğuna sahip olduğunu rahatlıkla göreceksiniz. Pekcan tarafından satışa sunulan havuz ekipmanları, havuzlarınızın sorunsuz işletmesine odaklanır. Pekcan, tedarik ettiği tüm havuz ürünleri için uzun yıllar boyunca garantiyi de sizlere sunar.

Pekcan olarak çok sayıda markanın, çok sayıda ürününü en iyi fiyatlar ile sunarak sizler ile buluştururuz. Aynı zamanda havuz ürünleri için Türkiye’nin en iyi ekipman markalarından biri olarak bilinen Poolline markasının arkasındaki gücüz. Havuz ekipmanları konusunda kendi markasını oluşturmuş olan Pekcan Grup, Poolline markası sayesinde Türkiye’de havuz malzemeleri ve ekipmanları satış sektöründe en güvenilir firmalardan biri haline gelmiştir. Poolline markasına sahip olmak bize, havuzunuz için gerekli havuz ekipmanları satışını daima avantajlı ve uygun fiyatlı şekilde yapabilmemizi de sağladı. Uzun yıllar garanti verebilmeyi ve değişken olmayan bir kaliteyi de sizlere sunabilme yeteneği kazandırdı. Bu özelliklerinin yanında yüksek depolama imkanları sayesinde stoklu çalışan Pekcan, en yoğun sezonlarda dahi müşterilerinin yanında olabildi.

Pekcan ve Poolline markasının gücü olarak olarak her zaman stoklu ürün bulundurmaya var gücümüzle çalıyoruz. Bu sayede dilediğiniz zaman dilediğiniz markanın yedek havuz malzeme ve ekipmanlarına uygun fiyatlar ile erişiminiz olmaktadır.

Kullandığınız yüzme havuzlarını sürdürülebilir hale getirmek ve havuzlarınızı uzun yıllar hiç sorun yaşamadan kullanmak için güvenilen marka Poolline ürünlerini yakından tanımak için de www.poolline.com.tr  sitemizi ziyaret edebilir yine aynı şekilde bu ürünleri online satın almak için de www.havuzdayim.com  sitemizi de kullanabilirsiniz.

Havuzlarda En Çok Kullanılan Havuz Ekipmanları Nelerdir?

Havuzlarda en çok tercih edilen havuz ekipmanlarını incelediğinizde öncelikle ilk sırayı havuz filtreleri ile havuz pompalarının aldığını görürsünüz. Bu ekipmanlar havuzlardaki en önemli malzemedir. Çünkü su öncelikle buradan geçer. Havuz için en önemli ekipman hangisi diye sorulursa cevap kesinlikle havuz filtre ve havuz pompası olur. Bu havuz ekipmanlarının sizler için ne denli önemli olduğunu biliyoruz ve bu sebeple havuz filtre ve havuz pompası  ürünlerinin çeşitliğine önem veriyoruz.

Havuzlarda en sık kullanılan diğer havuz ekipmanları ise: havuz temizleme ekipmanları, havuz temizleme robotları, havuz kimyasalları, otomatik dozaj pompaları, havuz ısıtıcılarıdır. Tüm bu havuz ekipmanlarına ait ürün marka ve çeşitleri ürün kataloglarımızda en uygun fiyatları ile yer alır.

Tüm bu bilgilerin yanında havuz yapımı ve bakımı konusunda uzmanlaşmış ve onlarca yılda kazandığı deneyim ile hizmet veren Türkiye’nin güvenilir Pekcan Grup firmalarını yakından tanıyın. Grup firmalarımız ürün, ekipman sağlayıcı özelliklerinin yanında hem bireysel hem de kurumsal hizmetler sunarlar. Hayallerinizde düşündüğünüz havuzları en iyi ve en doğru havuz ekipmanları ile kurmak, zenginleştirmek ve bakım hizmetlerini öğrenmek için bize tüm iletişim kanallarımızdan ve www.pekcan.com.trwww.poolline.com.trwww.havuzdayim.com ve www.poolside.com sitelerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

PEKCAN HAVUZ

Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı