Skip links
Hakkmızda

Pekcan Grup

Pekcan Havuz Ltd. Şti. açık mekan ve kapalı mekan yüzme havuzları yapımı başta olmak üzere her tür ve istekte havuz projeleri tasarlayabilen ve hayata geçiren İzmir kökenli havuz, spa, sauna ve Türk hamamı yapım firmasıdır. 28 senedir binlerce havuz, spa, sauna ve Türk hamamı projesini başarı ile tamamlayıp müşterilerine eksiksiz teslim etmiştir.

HAVUZ

%

SPA & WELLNESS

%

PROJE TASARIM

%
Sürdürülebilirlik

Bizce daha yaşanabilir bir dünya mümkün

Faaliyetlerimizi sorumlulukla şekillendirmeye ve ekonomik başarımızı artırmaya devam ederken, sürdürülebilir gelişmeye yönelik yeni çözümlerde öncü olmayı hedefliyoruz.

Pekcan Grup
1994 yılından bu yana 5000'den fazla mutlu müşterisini onlar için tasarladığı, kurduğu ve yaptığı tüm yüzme havuzu, süs havuzu, peyzaj havuzu, spa, sauna, buhar odası, wellness tesisleri ve Türk Hamamı projelerinden sonra da yalnız bırakmadı.
Kariyer

İnsan Kaynağını en önemli sermayemiz olarak görüyoruz.

İnsan kaynağı stratejimiz ile yenilikçi, motivasyonu ve performansı yüksek, nitelikli iş gücünü istihdam etmeyi ve bu iş gücünü sürdürülebilir kılarak bağlılığını artırmayı amaçlarız.

Çizimden Gerçeğe Dönüşen Hayaller

Pekcan Havuz olarak, havuz projelendirme ve uygulamaları dışında, 28 senede binlerce farklı tür, istek ve tipte Spa, Sauna, Buhar Banyosu, Türk Hamamı yapım projesini de hayalden, çizime, çizimden gerçeğe taşıdık.

Güven Veren
Markalar

Pekcan Grup olarak güven veren markalarımız, bilgi birikimimiz, tecrübemiz ve dürüstlükten taviz vermeyen duruşumuz ile sizlere en iyisini sunmaya devam edeceğiz.

Ödüllü
Tasarımlar

Türkiye'nin en büyük projelerinde biz varız. Yaşam alanlarına kattığımız estetik ve fonksiyonel tasarımlar ile ödüllü projelerin içinde olmaya devam ediyoruz.

Bizden Haberler